Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs GLV18-8-H-120/73/120
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GLV18-8-H-120/73/120
GLV18-8-H-120/73/120  124385 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 10 ... 120 мм
  • Дальність виявлення хв.: 10 ... 40 мм
  • Дальність виявлення макс.: 15 ... 120 мм
  • Діапазон регулювання: 40 ... 120 мм
  • Контрольна мета: 100 мм x 100 мм Kodak white
  • Джерело світла: світлодіод
  • < li> Тип світла: модульоване червоне видиме світло, 640 нм.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 6%.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 6 мм на відстані виявлення 120 мм.
  • Кут розходження: прибл. 2 °
  • Оптична грань: спереду
  • Гістерезис: до 2%
  • MTTF d : 1340 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод, світиться статично. Живлення увімкнено.
  • Індикатор функції: жовтий світлодіод: спалахує під час виявлення об'єкта.
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Тип перемикання: світлий/темний включений.
  • Вихідний сигнал: 2 PNP, додатковий, із захистом від короткого замикання, відкриті колектори.
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Частота перемикання: 500 Гц
  • Час відгуку: ≤ 1 мс
  • Стандартний продукт: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: включений до списку cULus, джерело живлення класу 2
  • Сертифікат CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В