Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs IA8-30GM-I3
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IA8-30GM-I3
IA8-30GM-I3  126118 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Переключення елементів: Токовий аналоговий вихід
  • Монтаж: flush
  • Полярність на виході: Постійний струм
  • Межі вимірювання: 3 ... 8 мм
  • Номінальна напруга: 15 ... 30 В
  • Параметри навколишнього середовища: -10 ... 70 °C (14 ... 158 °F)
  • Тип з'єднання: кабель PVC, 2 м
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована
  • Діаметр корпусу: 30 мм