Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs M100/MV100-6091/102/115
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • M100/MV100-6091/102/115
M100/MV100-6091/102/115  233928 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233928
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Випромінювач: M100-6091/76b/115
  • Приймач :MV100-6091/102/115
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 2,8 м
  • Поріг виявлення: 4 м.
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Діаметр світлової плями: прибл. . 0,3 м на відстані 4 м.
  • Кут розходження: прибл. 2 °
  • Оптична грань: спереду
  • Обмеження зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2
  • MTTF d : 860 a < li>
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод: живлення увімкнено
  • Елементи управління: регулювання чутливості
  • Елементи управління: перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Робоча напруга: 10 .. 30 В постійного струму
  • Пульсація: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: Еміттер: ≤ 15 мА
    Приймач: ≤ 8 мА
  • Тестовий вхід: відключення емітера при 0 В
  • Тип перемикання: Тип перемикання датчика регулюється. Стандартне налаштування: світло увімкнено.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Сертифікат UL: включений до списку cULus, джерело живлення класу 2 або вказане джерело живлення з обмеженою вихідною напругою з (можливо, вбудованим) запобіжником (макс. 3,3 A відповідно до UL248), корпус типу 1
  • Сертифікат CCC: затвердження CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -30 ... 60 ° C (-22 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C ( -40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 31 мм
  • Довжина корпусу: 20 мм