Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML100-55/103/115
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML100-55/103/115
ML100-55/103/115  125102 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 5 м
  • Відстань до відбивача: 0,01 ... 5 м
  • Порогова дальність виявлення: 7 м
  • Контрольна мета: відбивач H50
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне видиме світло
  • Поляризаційний фільтр: так
  • Діаметр світлової плями: прибл. 500 мм на відстані 7 м.
  • Кут розбіжності: прибл. 4 °
  • Оптична грань: спереду
  • Обмеження зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2: 2007 + A1: 2012
  • MTTF d : 860 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне покриття (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод: живлення увімкнено.
  • Елементи управління: регулювання чутливості
  • Елементи управління: перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Робоча напруга: 10 .. 30 В постійного струму
  • Пульсація: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Тип перемикання: Тип перемикання датчика регулюється. Стандартне налаштування: світло увімкнено.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: включений до списку cULus, джерело живлення класу 2 або вказане джерело живлення з обмеженою вихідною напругою з (можливо, вбудованим) запобіжником (макс. 3,3 A відповідно до UL248), корпус типу 1
  • Сертифікат CCC: затвердження CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -30 ... 60 ° C (-22 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C ( -40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 31 мм
  • Довжина корпусу: 20 мм