Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML100-8-H-100-5986
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML100-8-H-100-5986
ML100-8-H-100-5986  124428 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 124428
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 20 ... 100 мм
  • Дальність виявлення хв.: 10 ... 25 мм
  • Дальність виявлення макс.: 25 ... 100 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне видиме світло.
  • Поляризаційний фільтр: ні.
  • Різниця між чорним і білим (6%/90%): до 20%
  • Діаметр світлової плями: 3 світлові плями, розмір плями 4 мм на відстані 50 мм, плями на відстані 8 мм; розмір плями 2,5 мм на відстані 80 мм; відстань між плямами 12 мм; розмір плями 4 мм з відривом 100 мм, плями розташовані з відривом 15 мм.
  • Оптична поверхня: фронтальна
  • Обмеження зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2: 2007 + A1: 2012
  • MTTF d : 1100 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи : зелений світлодіод: живлення увімкнено
  • Елементи керування: регулятор діапазону спрацьовування
  • Елементи керування : перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсація: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Тип перемикання: Тип перемикання датчика регулюється. Стандартне налаштування: світло увімкнено.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Частота перемикання: 500 Гц
  • Час відгуку: 1 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: включений до списку cULus, джерело живлення класу 2 або вказане джерело живлення з обмеженою вихідною напругою з (можливо, вбудованим) запобіжником (макс. 3,3 А відповідно до UL248), корпус типу 1
  • Сертифікат CCC: затвердження CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -30 ... 60 ° C (-22 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C ( -40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 31 мм
  • Довжина корпусу: 20 мм
  • < li> Ступінь захисту: IP67
  • Підключення: фіксований кабель 400 мм з вилкою з роз'ємом M8, 3-контактний.