Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML300-8-1200-IR/25/115/120
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML300-8-1200-IR/25/115/120
ML300-8-1200-IR/25/115/120  124492 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон виявлення: 0 ... 1200 мм, регульований
  • Діапазон налаштування: 250 ... 1200 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий 200 мм x 200 мм
  • Джерело світла: IRED.
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло, 880 нм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 160 мм на відстані 1200 мм
  • Кут розходження: прибл. 8 °
  • Аксесуари, що постачаються: Монтажний кронштейн OMH-ML300-01
    Викрутка
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Пульсації: макс. 20%
  • Тип перемикання: горить/горить/горить
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 0,1 А
  • Падіння напруги: ≤ 2 У постійного струму
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 55 ° C (-13 ... 131 ° F )
  • Ширина корпусу: 30 мм
  • Висота корпусу: 30 мм
  • Довжина корпусу: 15 мм