Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML4.2-8-H-40-43-RT/40b/95/110
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML4.2-8-H-40-43-RT/40b/95/110
ML4.2-8-H-40-43-RT/40b/95/110  124529 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 10 ... 40 мм
  • Максимальна дальність виявлення: 10 ... 43 мм
  • Придушення фону: від 43 мм
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону, 660 нм.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): прибл. 3мм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 3 мм на 40 мм
  • Кут розбіжності: прибл. 5 °
  • MTTF d : 1940
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (постійний струм): 0%.
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод: спалахує при виявленні об'єкта
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсація: 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 25 мА
  • Тип перемикання: світлий/темний на електричний.
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Відповідність CE: так
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом ≤ 36 В.
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -20 ... 75 ° C (-4 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 13,9 мм
  • Висота корпусу: 31,4 мм
  • Довжина корпусу: 18 мм