Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML6-8-H-150-RT/59/65a/115b/136
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML6-8-H-150-RT/59/65a/115b/136
ML6-8-H-150-RT/59/65a/115b/136  124558 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 15 ... 150 мм
  • Дальність виявлення хв.: 10 ... 30 мм
  • Дальність виявлення макс.: 18 ... 150 мм
  • Діапазон регулювання: 30 ... 150 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне видиме світло, 660 нм.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 15%.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 6 мм на дальності виявлення 150 мм. 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: світлодіод жовтий: спалахує при виявленні об'єкта
  • Елементи керування: регулятор діапазону спрацьовування
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 25 мА
  • Тип перемикання: світлий/темний, програмований
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Час відгуку: 500 мкс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура довкілля: -20. .. 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -20 ... 75 ° C (-4 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 13,9 мм.
  • Висота корпусу: 31,4 мм.
  • Довжина корпусу: 18 мм
  • Ступінь захисту: IP67/IP69K
  • Підключення: фіксований кабель 300 мм з 4-контактним роз'ємом M12 x 1