Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML6-8-H-20-RT/59/95/136
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML6-8-H-20-RT/59/95/136
ML6-8-H-20-RT/59/95/136  124563 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 7 ... 20 мм
  • Максимальна дальність виявлення: 5 ... 25 мм
  • Придушення фону: від 25 мм
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону, 660 нм.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): прибл. 1 мм
  • Діаметр світлової плями: прибл. 1,5 мм при 20 мм
  • Кут розбіжності: прибл. 5 °
  • MTTF d : 1940
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (постійний струм): 0%.
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод: спалахує при виявленні об'єкта
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсація: 10%
  • Тип перемикання: світлий/темний, програмований.
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: внесений до списку cULus
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -20 ... 75 ° C ( -4 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 13,9 мм
  • Висота корпусу: 31,4 мм
  • Довжина корпусу: 18 мм < /li>