Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML6-8-H-80-RT/59/95/136
  • Фотоелектричні датчики
  • ML6-8-H-80-RT/59/95/136
ML6-8-H-80-RT/59/95/136  124580 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон виявлення: 10 ... 80 мм
  • Максимальний діапазон виявлення: 10 ... 100 мм
  • Придушення фону: від 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону, 660 нм.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): прибл. 15мм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 6 мм за 80 мм
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (постійний струм): 0%.
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод: спалахує при виявленні об'єкта
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсація: 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 25 мА
  • Тип перемикання: світлий/темний, програмований.
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -20 ... 75 ° C ( -4 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 13,9 мм
  • Висота корпусу: 31,4 мм
  • Довжина корпусу: 18 мм < /li>