Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML7-8-200/25/102/143
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML7-8-200/25/102/143
ML7-8-200/25/102/143  124582 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 20 ... 200 мм
  • Діапазон налаштування: 60 ... 200 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм < li>
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 15 мм на відстані 200 мм.
  • Кут розходження: прибл. 4,5 °
  • MTTF d : 1610 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод, блимає у разі короткого замикання.
  • Функція індикатор: світлодіод жовтий, горить при включеному приймачі
  • Елементи управління: кнопка навчання
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсація: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Тип перемикання: світиться
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення UL: cULus
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом ≤ 36 V
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 75 ° C ( -40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 23 мм
  • Висота корпусу: 31 мм
  • Довжина корпусу: 11 мм