Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML8-8-H-350-IR/59/65a/103/115b
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML8-8-H-350-IR/59/65a/103/115b
ML8-8-H-350-IR/59/65a/103/115b  124614 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 4 ... 350 мм
  • Дальність виявлення хв.: 4 ... 25 мм
  • Дальність виявлення макс.: 10 ... 350 мм
  • Діапазон регулювання: 25 ... 350 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: IRED
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 25%.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 15 мм на дальності виявлення 350 мм
  • MTTF d : 2090 a
  • Час виконання мети ( T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод: спалахує при виявленні об'єкта
  • < li> Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Тип перемикання: горить темним
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Частота перемикання: 200 Гц
  • Час відгуку: 2,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: включений до списку cULus, джерело живлення класу 2, корпус типу 1
  • Сертифікат CCC: схвалення CCC/ маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: - 40 ... 75 ° C ( -40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 31 мм
  • Довжина корпусу: 23 мм
  • < li> Ступінь захисту: IP65
  • Підключення: фіксований кабель 300 мм з роз'ємом M12, 4-контактний.