Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML8-8-HGU-220-RT/103/115b
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML8-8-HGU-220-RT/103/115b
ML8-8-HGU-220-RT/103/115b  124617 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 5 ... 220 мм
  • Діапазон налаштування: 100 ... 220 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм < li>
  • Джерело світла: світлодіод, 645 нм
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 10 мм на відстані виявлення 220 мм
  • Кут розбіжності: прибл. 2,6 °
  • Межа навколишнього освітлення: EN 60947-5-2
  • MTTF d : 830 a
  • Час роботи ( T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: 2 світлодіоди жовтого кольору, загоряються у разі виявлення
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 15 мА
  • Тип перемикання: світиться
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Частота перемикання: 500 Гц
  • Час відгуку: ≤ 1 мс
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, джерело живлення класу 2, корпус типу 1
  • Сертифікат CCC : CCC схвалення/маркування не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -30 ... 60 ° C (-22 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C ( -40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 31 мм
  • Корпус глибина: 23 мм
  • < li> Ступінь захисту: IP65/IP67
  • Підключення: фіксований кабель 300 мм з роз'ємом M12, 4-контактний