Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML8-8-HGU-50-RT/102/115/162
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ML8-8-HGU-50-RT/102/115/162
ML8-8-HGU-50-RT/102/115/162  124325 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 25 ... 50 мм
  • Контрольна мета: стандартний чорний, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод, 645 нм
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 4 мм x 35 мм при 50 мм
  • Обмеження зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2
  • MTTF d: 830 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC ): 0%
  • Функціональний індикатор: 2 світлодіоди жовтого кольору, загоряються у разі виявлення
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсація: макс. . 10%
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Тип перемикання: світиться
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 1 мс
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, джерело живлення класу 2, тип 1 корпус
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C ( -40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 23 мм
  • Висота корпусу: 31 мм
  • Довжина корпусу: 11 мм