Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs MLV12-8-H-250-RT/65b/124/128
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • MLV12-8-H-250-RT/65b/124/128
MLV12-8-H-250-RT/65b/124/128  124635 - 2 - trade-control.com.ua
  • Дальність виявлення хв.: 20 ... 50 мм
  • Дальність виявлення макс.: 20 .. . 250 мм
  • Діапазон регулювання: 50 ... 250 мм
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне видиме світло, 660 нм
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): 10% при 250 мм.
  • Діаметр світлової плями: 8 мм при Tw 250 мм.
  • Кут розбіжності: 1,5 °
  • MTTF d : 650 a
  • Час виконання мети (T M < /sub>): 20 a
  • Діагностичне охоплення (постійний струм): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод, блимає у разі короткого замикання
  • Функціональний індикатор : 2 світлодіоди жовтого кольору
    ВКЛ: об'єкт всередині діапазону сканування
    ВИМК: об'єкт поза діапазоном сканування
  • Елементи управління: потенціометр для світла/темряви, регулювання діапазону виявлення
  • Робоче напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: ≤ 55 мА
  • Тип перемикання: світло/темрява, що перемикається
  • Вихід сигналу: 1 двотактний (4 в 1) вихід, захист від короткого замикання, захист від зворотної полярності, 0,2 A/ 30 В постійного струму
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 0,2 А
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення UL: cULus
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом ≤ 36 V
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 75 ° C ( -40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 41,5 мм
  • Висота корпусу: 49 мм
  • Довжина корпусу: 15 мм