Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs MLV41-54-G-IO/25/92/136
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • MLV41-54-G-IO/25/92/136
MLV41-54-G-IO/25/92/136  125277 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 4 м в режимі НАВЧАННЯ
    0 ... 5,2 м в положенні перемикача "N"
  • Дальність виявлення порога: 6,5 м
  • Контрольна мета : відбивач H85-2
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону, 660 нм.
  • Поляризаційний фільтр: так.
  • Кутове відхилення: макс. ± 1°
  • Діаметр світлової плями: прибл. 100 мм при дальності виявлення 4 м
  • Кут розбіжності: 1,5 °
  • Оптична поверхня: фронтальна
  • < li> MTTF d : 900 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC) : 0 %
  • Елементи керування: 5-ступінчастий перемикач для налаштування рівнів виявлення контрасту.
  • Рівні виявлення контрастності: положення перемикача I: 10% - чисті, наповнені водою ПЕТ-пляшки
    положення перемикача II: 18% - прозорі скляні пляшки
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В DC
    під час роботи в режимі IO-Link: 18 ... 30 В
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: макс. 35 мА
  • Тип інтерфейсу: IO-Link
  • Протокол: IO-Link V1.0
  • Режим: COM   2 (38,4 кбод)
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Сертифікат CCC: для продуктів не потрібне схвалення/ маркування CCC номінальне ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 75 ° C ( -40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 31 мм
  • Висота корпусу: 56,5 мм
  • Довжина корпусу: 13,6 мм < li>