Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs MLV41-LL-RT-IO/95/136
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • MLV41-LL-RT-IO/95/136
MLV41-LL-RT-IO/95/136  122974 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон датчика: на чорному (6%): до 36 мм
    на білому Kodak, коефіцієнт відображення 90% до 120 мм
    з оптоволоконним кабелем LLR 04-1.6-0.5-WC3
  • Діапазон налаштування: 0...120 мм для білого кольору Kodak, коефіцієнт відображення 90%.
  • Контрольна мета: 100 мм x 100 мм для білого кольору Kodak, коефіцієнт відображення 90%.
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону, 660 нм.
  • MTTF d: 770 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Елементи управління: регулювання чутливості
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсація: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: макс. 40 мА
  • Тип інтерфейсу: IO-Link
  • Протокол: IO-Link V1.0
  • Режим: COM   2 (38,4 кбод)
  • Тип перемикання: світло/темрява включено
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 75 ° C ( -40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 31 мм
  • Висота корпусу: 56,5 мм
  • Довжина корпусу: 13,6 мм < /li>