Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB10-30GM40-Z0
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB10-30GM40-Z0
NBB10-30GM40-Z0  4381 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: двопровідний
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...8,1 мм
  • Фактична робоча відстань: 9...11 мм тип.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,25
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Робоча напруга: 5 ... 60 В
  • < li> Частота перемикання: 0...150 Гц
  • Гістерезис: 1...10 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: припускає зворотну полярність.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 5 В
  • Робочий струм: 2 ... 100 мА
  • низький робочий струм: 2 мА
  • Струм у закритому стані: 0...0,5 мА тип. .
  • Час затримки до готовності: до
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод всіх напрямків, жовтий
  • MTTF d : 1710 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus , універсальний
  • Сертифікат CSA: включений до списку cCSAus, універсальний
  • Схвалення CCC: сертифіковано Китайською обов'язковою сертифікацією (CCC).
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Жила поперечна -перетин: 0,34 мм 2