Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB15-30GM50-E2-M
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB15-30GM50-E2-M
NBB15-30GM50-E2-M  4730 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,5
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 5 ... 60 В
  • < li> Частота перемикання: 0...600 Гц
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Індуктивний захист від перенапруги: так
  • Придушення перенапруги : так
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Номінальна напруга ізоляції: 60 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у закритому стані: 0 ... 0,5 мА тип . . 6 мкA при 25 ° C
  • Струм живлення без навантаження: до 7 мА
  • Затримка до готовності: до 220 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий < /li>
  • MTTF d: 830,5 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, джерело живлення загального призначення, класу 2
  • Сертифікат CCC: сертифікований згідно з обов'язковою сертифікацією Китаю (CCC)
  • E1 Затвердження типу: 10R-04 < /li>
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F )
  • Тип підключення: кабель PUR, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 3 x 0,75 мм 2