Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB15-30GM50-E2-V1-M-Y247437
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB15-30GM50-E2-V1-M-Y247437
NBB15-30GM50-E2-V1-M-Y247437  126160 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 126160
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...12,15 мм.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 10 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 950 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом до 36 В.
  • Типове схвалення E1: 10R-04
  • Навколишнє температура: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 30 мм < /li>