Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB2-12GM40-E3
  • Індуктивні датчики
  • NBB2-12GM40-E3
NBB2-12GM40-E3  4156 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 2 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкA
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод усіх напрямків, жовтий
  • MTTF d : 2010 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL : внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, універсальне
  • Затвердження CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Перетин жили: 0,14 мм 2
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм