Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB2-12GM50-E0-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBB2-12GM50-E0-V1
NBB2-12GM50-E0-V1  4351 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: NPN
  • Номінальна робоча відстань: 2 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА тип. 0,1 мкA
  • Струм холостого ходу: до 17 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1600 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, універсальне
  • Затвердження CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В < /li>
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня : PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм