Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB2-12GM50-E2-5M
  • Індуктивні датчики
  • NBB2-12GM50-E2-5M
NBB2-12GM50-E2-5M  4077 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 2 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 17 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1060 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus , Загального призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 .. . 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 5 м
  • Перетин жили: 0,14 мм 2
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм