Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB2-12GM60-A2
  • Індуктивні датчики
  • NBB2-12GM60-A2
NBB2-12GM60-A2  4172 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 2 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 1,62 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,25
  • Зменшення коефіцієнт r Cu : 0,15
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,66
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 3220 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • < li> Перетин жили: 0,14 мм 2
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм