Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB20-L2-A2-V1-M
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB20-L2-A2-V1-M
NBB20-L2-A2-V1-M  5040 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 20 мм
  • Установка: заподлицо
  • Полярність виходу: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0...16,2 мм
  • Фактична робоча відстань: 18...22 мм тип. 20 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,34
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,32
  • Зменшення коефіцієнт r 304 : 0,77
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,43
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В постійного струму
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 695 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%