Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB20-L2M-A2-T-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBB20-L2M-A2-T-V1
NBB20-L2M-A2-T-V1  4970 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Номінальна робоча відстань: 20 мм.
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 16,2 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,33
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,31
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,74
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,41
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1230 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Клас захисту: II.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом до 36 В