Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB20-U4-A2-T
  • Індуктивні датчики
  • NBB20-U4-A2-T
NBB20-U4-A2-T  4831 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Номінальна робоча відстань: 20 мм.
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 16,2 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,33
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,31
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,74
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,41
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1230 a
  • Час місії (T M ): 20 місяців
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, Загальне призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми
  • Перетин жили: макс. 2,5 мм 2