Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB4-12GM50-E0-1M-Y224396
  • Індуктивні датчики
  • NBB4-12GM50-E0-1M-Y224396
NBB4-12GM50-E0-1M-Y224396  126206 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 126206
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: NPN
  • Номінальна робоча відстань: 4 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 3,24 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,39
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,35
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,49
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1600 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Температура навколишнього середовища: -25...70°C (-13...158°C). ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 1 м
  • З'єднувальний вузол: корпус AMP 282105-1
    Обжим AMP 183036-1
    Ущільнення: 281934-4 < BR> Кабельне введення: MTA 45.20921
  • Поперечний переріз жили: 0,34 мм 2
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм