Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB5-18GM50-E3-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBB5-18GM50-E3-V1
NBB5-18GM50-E3-V1  4169 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 5 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...4,05 мм.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для виробу з номіналом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C ( -13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм