Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB5-18GM60-A2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBB5-18GM60-A2-V1
NBB5-18GM60-A2-V1  4199 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 5 мм
  • Установка: заподлицо
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 4,05 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,25
  • Зменшення коефіцієнт r Cu : 0,15
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,66
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1140 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus , Загального призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 .. . 158 ° F)
  • Тип підключення: роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм