Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN15-30GM50-E0
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBN15-30GM50-E0
NBN15-30GM50-E0  4192 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: NPN
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: не заподлицо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,8
  • Тип висновку: 3-дрот
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод всіх напрямків, жовтий
  • MTTF d : 1374 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • < li> Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CSA: внесено до списку cCSAus, загального призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель PVC, 2 м
  • Перетин жили: 0,34 мм 2