Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN15-30GM60-A0
  • Індуктивні датчики
  • NBN15-30GM60-A0
NBN15-30GM60-A0  4182 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: NPN.
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1050 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus , Загального призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 .. . 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель PVC, 2 м
  • Перетин жили: 0,34 мм 2
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня: PBT.
  • Діаметр корпусу: 30 мм.