Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN25-30GM50-E2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN25-30GM50-E2-V1
NBN25-30GM50-E2-V1  4392 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 25 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 20,25 мм
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37- 2)
    75 мм x 75 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r Cu < /sub> : 0,42
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0, 5
  • Вихід тип: 3-провідний
  • Робоча напруга: 5 ... 36 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 1 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: макс. 20 мкA
  • Струм холостого ходу: до 10 мА
  • MTTF d: 1707 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Клас захисту: II
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, джерело харчування загального призначення, клас 2
  • Сертифікат CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: - 40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)