Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN3-F25F-E8-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN3-F25F-E8-V1
NBN3-F25F-E8-V1  4106 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: 2 нормально відкритих (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 3 мм.
  • Встановлення: заподлицо монтируемый
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...2,3 мм
  • Фактична робоча відстань: 2,6...2,6 мм тип.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1.1
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: всі з'єднання.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 25 мА
  • Затримка до готовності: до 500 мс
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d: 870 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, універсальний
  • Сертифікат CSA: включено до списку cCSAus, універсальний
  • Сертифікат CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номіналом до 36 В.