Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN30-U1-A2-T-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN30-U1-A2-T-V1
NBN30-U1-A2-T-V1  4839 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Номінальна робоча відстань: 30 мм
  • Встановлення: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 24,3 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,33
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,31
  • Зменшення коефіцієнт r 304 : 0,74
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,38
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1230 a
  • Час місії (T M ): 20 місяців
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus Загальне призначення
  • Сертифікат CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В