Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN4-12GM40-E0
  • Індуктивні датчики
  • NBN4-12GM40-E0
NBN4-12GM40-E0  4159 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: NPN
  • Номінальна робоча відстань: 4 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 3,24 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Гістерезис: 3 ... 10 тип. %
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 100 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод всіх напрямків, жовтий
  • MTTF d : 2900 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • < li> Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, універсальне
  • Затвердження CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Перетин жили: 0,14 мм 2
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм