Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN40-U1-E2-C
  • Індуктивні датчики
  • NBN40-U1-E2-C
NBN40-U1-E2-C  4854 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 40 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 32,4 мм
  • Фактична робоча відстань: 36 ... 44 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,33
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0 ,74
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,31
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10. . 30 В
  • Частота перемикання: 0 ... 5 Гц
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Затримка до готовності: 300 мс
  • Постійне магнітне поле : 100 мТл
  • Індикатор напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1170 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0 %
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, Загальне призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура довкілля: -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: з'єднувальний штекер M12 x 1, 4-контактний.
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2