Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN8-12GM50-E0-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN8-12GM50-E0-V1
NBN8-12GM50-E0-V1  4386 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO).
  • Тип виходу: NPN.
  • Номінальна робоча відстань: 8 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 6,48 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,39
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,45
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. . 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 16 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1702 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Сертифікат UL : Зареєстровано в cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з рейтингом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) < /li>
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Корпус матеріал: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня: PBT.
  • Діаметр корпусу: 12 мм.