Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN8-18GM50-E0
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBN8-18GM50-E0
NBN8-18GM50-E0  4188 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO).
  • Тип виходу: NPN.
  • Номінальна робоча відстань: 8 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 6,48 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 18 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод всіх напрямків, жовтий
  • MTTF d : 1920 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • < li> Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: Внесено до списку cCSAus, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номіналом до 36
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • < li Перетин жили: 0,34 мм 2
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм