Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCB50-FP-E2-P1-V1
  • Індуктивні датчики
  • NCB50-FP-E2-P1-V1
NCB50-FP-E2-P1-V1  4526 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 50 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 40,5 мм
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В постійного струму
  • Частота перемикання: 0 ... 80 Гц
  • Гістерезис: тип. 3%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • MTTF d : 940 a
  • Час місії (T < sub> M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%