Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCN50-FP-A2-P1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NCN50-FP-A2-P1
NCN50-FP-A2-P1  4694 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 50 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 40,5 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В
  • Частота перемикання: 0 ... 80 Гц
  • Гістерезис: тип. 3%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Затримка до готовності: до 300 мс
  • Індикатор робочого напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 671 a
  • Час місії (T < sub> M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Схвалення UL : внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Сертифікат CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: Сертифіковано китайською обов'язковою сертифікацією (CCC).
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення : гвинтові клеми
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2