Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NEB12-18GM50-E2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NEB12-18GM50-E2-V1
NEB12-18GM50-E2-V1  5165 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 12 мм
  • Встановлення: майже заподлицо < /li>
  • Вихідна полярність: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0...9,72 мм.
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37-2)
    36 мм x 36 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,26
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,2
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,63
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,33
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: 0,12 ... 1,8 мм
  • Захист від зворотної полярності: так
  • Стійкість до перевантаження: так
  • Захист від обриву дроту: так
  • Індуктивний захист від перенапруги: так
  • Придушення перенапруги: так
  • Пульсації: 10%
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Повторюваність: 0,6 мм
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у закритому стані: до 10 мкA
  • Струм холостого ходу: до 11 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 2650 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0 %
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Сертифікат UL: cULus Включено до списку, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 85 ° С (-13. .. 185 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 3 -контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм