Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NEB22-30GM60-E2
  • Індуктивні датчики
  • NEB22-30GM60-E2
NEB22-30GM60-E2  5087 - 2 - trade-control.com.ua
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 22 мм
  • Встановлення: майже заподлицо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 17,8 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,25
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,22
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,65
  • Гістерезис: до 10%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 5 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: до 0,1 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 213 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • < li> Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з рейтингом до 36 V
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Жила поперечна -перетин: 0,34 мм 2
  • Матеріал корпусу: хромована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT.
  • Діаметр корпусу: 30 мм