Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NEB6-12GM50-E2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NEB6-12GM50-E2-V1
NEB6-12GM50-E2-V1  5149 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 6 мм
  • Встановлення: майже заподлицо < /li>
  • Вихідна полярність: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0...4,8 мм.
  • Керуючий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37-2)
    18 мм x 18 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,28
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,2
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,35
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: 0,06 ... 1,2 мм
  • Захист від зворотної полярності: так
  • Захист від короткого замикання: імпульсна
  • Стійкість до перевантаження: так
  • Захист від обриву дроту: так
  • Придушення перенапруги: так
  • Пульсація: 10%
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Повторюваність: 0,3 мм.
  • Робочий струм: 0...200 мА, вище 70°C макс. 150 мА
  • Струм у вимкненому стані: до 10 мкA
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • < li> MTTF d : 1740 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Сертифікат UL: cULus Включено до списку, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F)
  • Температура зберігання: -40 .. 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм