Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ10-30GM50-E2-3G-3D
  • Індуктивні датчики
  • NJ10-30GM50-E2-3G-3D
NJ10-30GM50-E2-3G-3D  4522 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Фактична робоча відстань: 9 ... 11 мм тип. 10 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,32
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Зменшення коефіцієнт r 304 : 0,66
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,4
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: 3 ... 15 тип. 6%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: до 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,01 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 15 мА
  • Затримка до готовності: до 100 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, Загальні Призначення, джерело живлення класу 2
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Температура зберігання: -40 .. . 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Перетин жили: 0,75 мм 2 < / sup>