Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ15-30GK-N-150
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ15-30GK-N-150
NJ15-30GK-N-150  6399 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: не заподлицо < /li>
  • Гарантована робоча відстань: 0...12,15 мм.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i < /sub> приблизно 1 кОм Ом)
  • MTTF d : 4540 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0 %