Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMB8-30GM55-E2-FE
  • Індуктивні датчики
  • NMB8-30GM55-E2-FE
NMB8-30GM55-E2-FE  5434 - 2 - trade-control.com.ua
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 8 мм.
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 6,48 мм
  • Виконавчий елемент: мішені із заліза.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,6 - 0,8
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Частота перемикання: 10 Гц
  • Гістерезис: 3 ... 15 тип. 10%
  • Захист від зворотної полярності: так
  • Захист від короткого замикання: так
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм : до 200 мА
  • Споживання струму: <14 мА
  • Струм у вимкненому стані: до 10 мкA
  • MTTF d : 990 a
  • Час польоту (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (постійний струм): 0%
  • Індикатор роботи: подвійний світлодіод
    Зелений: живлення
    Жовтий: вихід
  • Сертифікат UL : Зареєстровано в cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель PUR, 2 м
  • Перетин жили: 0,5 мм 2
  • Матеріал корпусу : нержавіюча сталь 1.4305 / AISI 303
  • Діаметр корпусу: 30 мм