Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NRB20-L3-E2-IO-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NRB20-L3-E2-IO-V1
NRB20-L3-E2-IO-V1  233505 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: програмований нормально відкритий / закритий (NO / NC)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 20 мм (заводське налаштування)
  • Найближча робоча відстань: 15 мм (може бути активована програмним забезпеченням)
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 16,2 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 1
  • Коефіцієнт зменшення r < sub> Cu : 1
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1 < /li>
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
    0 ... 10 Гц (віконний режим, перемикач точковий режим із сигналізацією стабільності)
  • Гістерезис: тип. 3%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 0,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 60 мкА при 25 ° C
  • Час затримки до готовності: макс. 150 мс
  • Постійне магнітне поле: 200 мТл
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Статус індикатор: світлодіодний, жовтий
  • MTTF d : 701 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/Q = контакт 4)
  • Швидкість передачі: COM 2 (38,4 кбод )
  • Версія IO-Link: 1.1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: введення даних процесу (сторона системи управління): 2 біти
    Виведення даних процесу (сторона системи управління): ні
  • Підтримка режиму SIO : так
  • ID пристрою: 0x201001 (2101249)
  • Тип сумісного головного порту: A
  • Клас захисту: II
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, джерело живлення загального призначення
    Клас 2
  • Сертифікат CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища : -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: Штекер M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: GD-ZnAl4Cu1, з покриттям
    монтажний фланець PA6-GF35
  • Чутлива поверхня: PA 6 Grivory GVN-35H
  • Ступінь захисту: IP67
  • Маса: 205 г
    функція перемикання = нормально відкритий (NO)
    відстань перемикання = 20 мм