Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NRN15-18GS50-E3-V1
  • Індуктивні датчики
  • NRN15-18GS50-E3-V1
NRN15-18GS50-E3-V1  5019 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: не заподлицо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 1
  • Коефіцієнт зменшення r < sub> Cu : 1
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1 < /li>
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Номінальна напруга ізоляції: 60 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у закритому стані: 0 ... 0,5 мА тип. . 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 14 мА
  • Постійне магнітне поле: 200 мТл
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d: 1393 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC) : 0 %
  • Клас захисту: II
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, універсальний
    Джерело живлення класу 2
  • Сертифікат CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою до 36 В