Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NSB15-L2M-2E2-V1-S2D2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NSB15-L2M-2E2-V1-S2D2
NSB15-L2M-2E2-V1-S2D2  233560 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233560
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: 2 x нормально розімкнені (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Установка: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Виконавчий елемент: еталонний об'єкт згідно з EN IEC 60947-5-2 (FE360 - ST37K)
    45 мм x 45 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,35 < /li>
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,9
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,45
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 18 ... 30 В
  • Номінальна робоча напруга: 24 В
  • Частота перемикання: 0 ... 10 Гц
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Стійкість до перевантаження: так
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Номінальна напруга ізоляції: 30 У
  • Робочий струм: 1 ... 30 мА на кожен вихід
  • Струм у закритому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Затримка до готовності: до 300 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Індикатор помилки: світлодіод, червоний
  • Рівень повноти безпеки (SIL): SIL 2
  • Рівень продуктивності (PL): PL d
  • Категорія: Кат. 2
  • MTTF d:> 7500 a
  • Час польоту (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): хв. 60%
  • Гарантована відстань спрацьовування PDDB: 22,5 мм.
  • Сертифікат UL: включений до списку cULus, загального призначення, джерело харчування класу 2
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номіналом до 36 В